Tenisová škola

Tenisová školička

Kurz je určen pro děti ve věku 5 - 7 let. Hlavním cílem je zábavná forma tréninků a snaha probudit v dětech zájem o tenis. Zaměřujeme se především na základní pohybovou průpravu a získání základních technických dovedností. Trénink probíhá ve skupině 2 - 4 dětí.

Tenisová škola

Kurz je určen pro děti a mládež ve věku 8 - 18 let a navazuje na program tenisové školičky. Zaměřujeme se na získávání a zdokonalování technických dovedností, kondiční přípravu a trénink strategie a taktiky pro závodní či rekreační hraní. Výuka probíhá ve skupině 2 - 3 dětí nebo formou individuální výuky.

Pokud máte zájem, aby se vaše děti nebo vy naučili hrát tenis nebo si jen chcete zdokonalit své znalosti a dovednosti, tak jste na správné adrese. Výuka probíhá individuálně nebo ve skupině 2 - 4 dětí. Přihlásit se můžete během celého roku. Přijímáme dospělé a děti od 5 let.

Během letních prázdnin budou probíhat tenisové kempy, o termínech a programu budete včas informováni.

Individuální trénink

Kurz je vhodný pro hráče ve věku 8 až 100 let. Trénink je zaměřen na individuální potřeby každého hráče. Hlavním cílem je nauka a zdokonalení tenisové techniky a taktiky. Tento program je určen pro začátečníky, pokročilé i závodní hráče.

Závodní hraní

Naším cílem je vychovávat kvalitní hráče pro závodní hraní. SK Sportcentrum Roudná podporuje závodní hráče formou pořádání tenisových turnajů všech věkových kategorií. Děti mohou reprezentovat SK Sportcentrum Roudná již od kategorie minitenis.

Trenéři

Jan Kapr,DiS.

  • Vedoucí tenisové školy

  • Trenér 2. třídy

  • Diplomovaný specialista sportovních aktivit

Jan Kapr st.

  • zástupce vedoucího tenisové školy

  • trenér 3. třídy

  • 20-letá praxe tenisového trenéra

Přihlaste se do tenisové školy

Jan Kapr, DiS., vedoucí tenisové školy.