O nás

Tenisový areál SK Sportcentrum Roudná
Tenisové kurty
Beach volejbalové hřiště
Nafukovací hala
Klubovna

Areál

Tenisový areál se nachází blízko centra města Plzně v klidné čtvrti Roudná. V letní sezóně je k dispozici 8 tenisových antukových kurtů a 2 beach kurty na beachvolejbal a beachtenis. V zimní sezóně je k dispozici nafukovací hala, ve které se nachází 2 antukové kurty CANADA TENN.

V příjemném prostředí je návštěvníkům k dispozici klubová restaurace, posilovna, dětské hřiště, prodej tenisového vybavení značky Wilson a sportovních hodinek Suunto, vyplétaní tenisových raket a tenisová škola s kvalifikovanými tenisovými trenéry. Přímo v areálu naleznete dostatek parkovacích míst.

Firemní a sportovní akce

Firemní a sportovní akce

V tenisovém areálu SK Sportcentrum Roudná pro Vás rádi na klíč uspořádáme firemní či sportovně - společenské firemní či soukromé akce s využitím naší klubové restaurace a cateringových služeb.

Doprovodné akce

Doprovodné akce

Během celého roku pořádáme řadu doprovodných akcí (Fed cup, Davis cup, Astic-Ika cup, Silvestrovský turnaj, Celostátní turnaje kategorie B apod.). Pouze v našem areálu máte možnost si celoročně zapůjčit testovací rakety značky Wilson v testovacím centru Wilson.

Tenisová škola SK Sportcentrum Roudná

Tenisová škola

Naše tenisová škola je zaměřena na každou věkovou i výkonnostní kategorii, od začátečníků po závodní hráče. Nabízíme Vám tenisovou školičku pro nejmenší, tenisovou školu pro děti a individuální výuku, která je určená jak dětem tak dospělým. Výuka je vedena pouze licencovanými trenéry Českého tenisového svazu.

Rezervujte si místo v

klubovně nebo telefonem.

605 00 60 60